8. Česká lipidomická a metabolomická konference

Termín: 16. - 17. května 2024

Místo konání: Aula Filozofické fakulty UP Olomouc, Křížkovského 10, Olomouc

Témata:

• Translace lipidomiky a metabolomiky do praxe
  • Pokroky v lipidomické a metabolomické analýze
  • Biologie a biochemie lipidů
  • Aplikace lipidomiky a metabolomiky

Vědecký výbor
RNDr. Ondřej Kuda, Ph.D., předseda lipidomické sekce, Fyziologický ústav AV ČR, v.v.i., Praha
prof. Ing. Michal Holčapek, Ph.D., Univerzita Pardubice
prof. RNDr. David Friedecký, Ph.D., Fakultní nemocnice a Univerzita Palackého v Olomouci
doc. Ing. Miroslav Lísa, Ph.D., Univerzita Hradec Králové
doc. RNDr. Josef Cvačka, Ph.D., Ústav organické chemie a biochemie AVČR, v.v.i., Praha

Místní organizační výbor
prof. RNDr. David Friedecký, Ph.D., organizátor, Fakultní nemocnice a Univerzita Palackého Olomouci
Mgr. Aleš Kvasnička, Mgr. Eliška Ivanovová, Mgr. Barbora Piskláková, Univerzita Palackého Olomouc
Radka Klásková, Ing. Petr Hrabálek, Fakultní nemocnice Olomouc

Důležité termíny

Registrace abstraktů přednášek   do 31. března 2024
Registrace abstraktů posterů   do 30. dubna 2024
Ukončení registrace účastníků   30. dubna 2024

Registrační poplatky

Člen CSBMB 400,-
Ostatní 1.000,-

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Možnost registrace do CSBMB zde: https://www.csbmb.cz/registrace

Uvedená cena je za 1 osobu. Vyplněním a odesláním rezervačního formuláře účastníci souhlasí s Smluvními obchodními podmínkami - marketingové akce pořádané FN Olomouc.

Platba registračního poplatku:

Pro platnou registraci prosím v registračním formuláři nejprve uložte všechny údaje a následně odešlete. Jako potvrzení platné registrace dostanete e-mail se všemi údaji a s pokyny pro zadání platby registračního poplatku. Pokud vám mail nepřišel je nutné registraci provést znovu.

Pokud požadujete fakturu, NEPLAŤTE registrační poplatek dle údajů v emailu potvrzujícím vaši registraci, ale platbu proveďte až na základě zaslaného dokladu/faktury. Děkujeme za pochopení.

Potvrzení o provedené platbě předložíte u registrace.

v blízkosti konání akce lze využít následující možnosti pro vaše ubytování: